شرکت MA Creation Habitat یک پلتفرم فعال با هسته معماری است. این شرکت فقط در مورد پروژه های معماری نیست، بلکه طراحی در زمینه های دیگر نیز دارد.

اکثر فعالیت های MA در 3 دسته معماری، طراحی و amp؛ برگزار می شود. پژوهش.

این شرکت به چیزی بیش از معماری توجه دارد. در این پلتفرم سعی می شود از خرد جمعی برای ارائه راه حل برای یک موضوع طراحی استفاده شود. تلاش برای توسعه رویکردهای معاصر و مبتکرانه مبتنی بر منطق و واقعیت های علمی بوده است.

بالاتر از مسائل زیبایی شناختی و فنی؛ برجسته ترین رویکرد این پلتفرم استفاده از امکانات فناورانه (روش های ساخت کامپیوتری) برای صنعتی کردن بهینه سازی طراحی معماری و محصول در قالب خدمات جهانی و سفارشی سازی مشتری.

این است که طراحی را با حداقل انرژی و تلاش به همه جا بیاوریم و از آن انرژی برای توسعه این حرکت استفاده کنیم.

هدف ما در این سازمان، رویاپردازی، مطالعه، تحقیق، طراحی، جرات، ایجاد و به اشتراک گذاری نتایج این فعالیت جمعی به عنوان فایل ها و داده های منبع باز است. این رویکرد برای کاهش و جلوگیری از پیامدهای ارتباط مشتری-طراح-تولیدکننده است. “MA” تلاش می کند تا جنبشی ایجاد کند تا به همه کمک کند، در همه جا با استفاده از طرح های با کیفیت بالا به طور مستقیم و با توسعه آن از طریق طرح های پیشنهادی و پیشنهادات نوآورانه کمک می کند. این امر زبان طراحی و کیفیت پروژه ها را سرعت می بخشد و در عین حال خلاقانه و خلاقانه درگیر می شود. افراد ماهر هدف این است که خود طراحی را بیشتر از بازیگران تجلیل کنیم. خدمه! از این رو؛ MA با نام madeinma.ir فعالیت می کند. معنی ساخته شده توسط ما با توجه به آن، از همه دعوت می‌کنیم تا به کار خود برای توسعه کیفیت-هوشمندی محصولات/پروژه‌های طراحی‌شده با قابلیت نمونه‌سازی مجازی یا واقعی به ما اعتماد کنند.